Obra.4 Modafinil For Effective Studying

Za pomocą Modafinil do badania

Modafinil szybko staje się jednym z najbardziej popularnych leków do badań na świecie.

Konkuruje z innymi znanymi potęgami, takimi jak Adderall i Concerta.

“Badanie narkotyków” jest wolnym terminem i ogólnie stosuje się do każdego leku lub suplementu, który zwiększa czyjąś zdolność do skutecznego badania.

Jednak, Modafinil nie jest średnia lek badania– może zaoferować znaczne korzyści dla studentów, gdy stosowane prawidłowo.

Oto jak używać Modafinil, aby w pełni wykorzystać swoje wysiłki studyjne.

Za pomocą Modafinil do badania

Modafinil jest królem medycyny studiów.

Przechodzi przez kilka różnych sposobów w mózgu, które kulminują, poprawiając w ten sposób cały proces badania.

Poprawia czujność i uwagę mózgu, promuje koncentrację i zwiększa szybkość, z jaką nasze włókna nerwowe emitują impulsy elektryczne.

Oznacza to, że możemy uczyć się dłużej i wydajniej, podczas gdy Modafinil krąży w organizmie.

Badania narkotyków w porównaniu z eugeroic

Jeśli czytasz ten artykuł, najprawdopodobniej dobrze zrozumiesz termin “medycyna studiować”, ale wiele osób nie zna terminu “eugeroic”.

  1. Co to są eugeroic?

Eugeroikum jest związkiem, który promuje stan czujności.

Osiąga się to poprzez bezpośrednią stymulację mózgu (jest to jak działa Modafinil).

Można to również osiągnąć poprzez hamowanie “zmęczenie promowanie” związki w mózgu, takich jak adenozyna (tak działa kofeina).

Oba te efekty prowadzą do praktycznie tego samego rezultatu; czujesz się jak byś nie spał, nawet jeśli czujesz się zmęczony innymi procesami w organizmie.

Większość eugeroians są również uważane za badania narkotyków ze względu na ich zdolność do nas czuć się uważny i czujny podczas naszych badań.

  1. Co to są leki do badań?

W społeczności nootropics, pojęcia “badania narkotyków” są szeroko omówione, i nie ma oficjalnej definicji związków w tej kategorii.

Niektórzy ludzie uważają, studiowanie leków tylko do stymulowania lub zwiększenia zdolności poznawczych dla edukacji akademickiej lub adaptacji behawioralnej.

To wykluczyć najbardziej pożywne nootropics takich jak L-tyrozyna i fosfatydylocholiny.

Modafinil jest zgodny z rzeczywistą definicją leku badania.

Modafinil ma stymulujący wpływ na umysł i współdziała z neuroprzekaźników specyficznych dla procesu uczenia się (dopaminy i noradrenaliny).

Jak Modafinil może wspierać twoje wysiłki studyjne

Jeśli chodzi o studia, Modafinil może zaoferować pewne poważne korzyści. Ale to nie jest cudowne lekarstwo. Jeśli chodzi o korzystanie z Modafinil, Nadal istnieją pewne ograniczenia.

Zrozumienie, jak skutecznie korzystać Modafinil do badania może znacznie poprawić swoje wysiłki w nauce.

Mocne strony Modafinil

Mocne strony Modafinil zostały już omówione na tyle, oto podsumowanie jego skutków:

zwiększa czujność

zwiększa ilość pamięci

łagodzi zmęczenie

zwiększa dopaminę

poprawia koncentrację i koncentrację

Limity modafinil

Modafinil może opóźnić potrzebę snu o kilka godzin, ale nie może go zastąpić. Wiele procesów odzyskiwania odbywa się, gdy śpimy. Nasz mózg wykorzystuje czas bezczynności do organizowania tego, czego nauczyliśmy się w ciągu dnia i usuwa nagromadzone produkty oksydacyjne i toksyczne produkty uboczne.

Modafinil sprawia, że czujemy się odświeżeni, ale jeśli naprawdę nie śpimy, te procesy odzyskiwania nie działają zgodnie z potrzebami.

Aby Modafinil osiągnąć najlepsze wyniki, ważne jest, że nadal dobrze spać. Zakończ 7-9 godzin snu każdej nocy.

Modafinil ma również pewne działania niepożądane, które należy zauważyć.

Najczęstsze działania niepożądane Modafinil obejmują:

Bóle głowy

Bezsenność

Niepokój

suchość w ustach

Żołądkowe

niski apetyt

Jak używać Modafinil do skutecznego badania

Krok 1: Ciesz się obfitym snem

Ważne jest, aby zrozumieć, że Modafinil nie jest zamiennik snu.

Tak, może opóźnić zmęczenie i sprawić, że poczujemy się jasne, nawet gdy jesteśmy zmęczeni, ale nie zapewnia tych samych korzyści dla mózgu, jak dobry sen.

W związku z tym, najlepszym sposobem, aby użyć Modafinil jest po dobrym odpoczynku.

Zapewnia to, że twój mózg jest w optymalnym stanie. Modafinil jest następnie używany do dalszej poprawy tego optymalnego stanu.

Krok 2: Jedz śniadanie i pakuj pożywne przekąski na cały dzień

Jednym z głównych skutków ubocznych Modafinil jest tłumione apetyt.

W krótkim okresie nie jest to problem, ale jeśli idziemy zbyt długo bez wystarczającego odżywiania, nasza zdolność poznawcza zaczyna cierpieć.

W zasadzie, brak składników odżywczych jest jedną z najczęstszych przyczyn rzeczy, takich jak zamieszanie lub problemy z koncentracją. Naukowcy zaczynają teraz badać potencjalną rolę niedoborów żywieniowych u dzieci z ADHD lub autyzmem.

Zaleca się, aby zawsze jeść dobrze zbilansowany i pożywny posiłek rano w przypadku, gdy nie jeść nic do kolacji. Będzie to wspierać twój mózg podczas intensywnych badań i pomóc utrzymać się na szczycie zakresu zdolności poznawczych.

Zaleca się, aby zabrać ze sobą kilka pożywnych przekąsek, nawet po wyjściu z domu do pracy. Możesz nie czuć się głodny Modafinil, ale jeśli nie zapomnij coś zjeść w ciągu dnia, wystarczy promować zdolności poznawcze i zapobiec skutkom ubocznym.

Krok 3: Ciesz Modafinil

Kiedy jesteś gotowy do rozpoczęcia pracy, nadszedł czas, aby podjąć modafinil.

Należy pamiętać, że efekty produktu będą odczuwalne przez około 45 minut, więc wiele osób będzie go używać, zanim dotrą do biurka lub miejsca pracy.

Daje im to kilka minut, aby przygotować się i rozpocząć pracę, zanim modafinil zaczyna się objawiać.

Zalecana dawka do badania wynosi 200 mg. Jest to najczęstsza forma leku. Niektórzy ludzie uważają to za zbyt zachęcające i postanowili wyciąć pigułki na pół.

Zalecamy podjęcie Modalert lub Modvigil w 100 lub 200 mg dawki.

Inną opcją jest podjęcie powiązanego składnika armodafinilu. Efekt jest nieco silniejszy, więc dawka jest zwykle około 150 mg. Najczęstsze produkty generyczne armodafinilu są Artvigil i Waklert.

Krok 4: Usuwanie zakłóceń

Teraz, gdy jesteś przy stole lub pracy i jesteś gotowy do nauki, warto usunąć wszystkie rozrywki. Sprawdź ponownie swój adres e-mail, a następnie zamknij go całkowicie z przeglądarki.

Usuń dodatkowe zakłócenia, wyłączając telefon lub przełączając się w tryb samolotowy.

Jeśli to możliwe, znajdź przestrzeń odizolowaną od innych ludzi.

Dla wielu użytkowników, trudno jest skutecznie pracować na Modafinil w miejscach publicznych. Jeśli gdzieś na terenie kampusu lub gdziekolwiek zdecydujesz się studiować, można dostać się do małej bańki, twoje wysiłki studyjne będą na Modafinil znacznie bardziej efektywnie.

Krok 5: Rozpocznij pracę lub studia

Teraz, gdy jesteś dobrze wypoczęty, karmione i wyeliminowane jak najwięcej rozproszenia, jak to możliwe, nadszedł czas, aby rozpocząć pracę.

O to właśnie chodzi.

To jest czas produktywności.

Wiele osób zgłasza, że pracują na Modafinil bez przerwy dla 8 do 20 godzin przed zmęczeniem ponownie. To pozwala pracować przez cały dzień lub całą noc, opanować i zakończyć wszystko, co studiowałeś lub potrzebne do zrobienia.

Krok 6: Daj sobie czas na odzyskanie siły

Po ukończeniu studiów nadszedł czas, aby zdobyć nową siłę i przygotować się do następnego.

Jeśli to badanie nie było rzeczą jednorazową, Ważne jest, że ty i Modafinil stworzyć dobrą rutynę, aby upewnić się, że w pełni wykorzystać lek i swoje badania.

Modafinil może nas bardzo pobudka, ale nadal jest konieczne, aby spać po zakończeniu leku. W zależności od harmonogramu, trzeba będzie uwzględnić ten fakt.

Jeśli planujesz wziąć Modafinil codziennie, Ważne jest, aby używać go wystarczająco wcześnie rano, aby zasnąć wieczorem.

Ustaw od 7 do 9 godzin na dobę.

W większości przypadków, zaleca się przyjmować Modafinil 3 lub 4 razy w tygodniu. Daje to dzień wolny między dawkami, dla pełnego wyzdrowienia, i zapewnia, że twój mózg będzie funkcjonować najlepiej, jak to możliwe w najbliższych dniach po użyciu Modafinil.

Porady i wskazówki dotyczące korzystania Modafinil do badania

Jaka jest najlepsza dawka do podjęcia?

Zalecana dawka Modafinil jest zwykle 200 mg na dawkę. Jednak, Niektórzy ludzie będą musieli albo zwiększyć lub zmniejszyć tę dawkę w zależności od ich wielkości ciała i jak często go używać.

Dla mniejszych osób lub osób, które są bardzo wrażliwe na leki farmaceutyczne, dawka 100 mg może być lepszym rozwiązaniem.

Większość tabletek Modafinil są produkowane z wycięciem przez środek, dzięki czemu łatwiej podzielić pigułkę na 100 mg dawki.

Inne osoby mogą potrzebować większej dawki. W takim przypadku można wziąć 1 i pół tabletki lub 2 tabletki. Zaleca się, aby rozpocząć od jednej tabletki, a jeśli efekty nie są wystarczająco silne, zwiększyć dawkę następnym razem.

Jak bezpiecznie przyjmować Modafinil

W ogóle, Modafinil jest bezpieczny lek. Niewiele osób doświadcza niewiele więcej niż łagodne skutki uboczne, najczęściej występują bóle głowy i bezsenność.

  1. Sprawdź występowanie alergii

Jednak, istnieją pewne przypadki nadwrażliwości (alergie).

Reakcje te mogą powodować ciężkie zapalenie skóry i może wymagać pomocy medycznej. Najpoważniejszym przypadkiem nadwrażliwości jest tzw. Zespół Stevensa-Johnsona.

Aby temu zapobiec, najlepiej zacząć od małych dawek leków i powoli zwiększać.

Na przykład, po raz pierwszy można przyjąć dawkę 50 mg lub 100 mg, aby sprawdzić, czy są jakieś reakcje. Stamtąd można zwiększyć dawkę.

  1. Bądź nawodniony

Innym częstym problemem z Modafinil jest odwodnienie.

Organizm zużywa więcej wody niż zwykle do filtrowania metabolitów modafinil z organizmu. Często jest całkowicie zapomnieć o piciu podczas pracy Modafinil.

Aby temu zapobiec, zawsze przynieś trochę wody, która jest na modafinile, i zanieś ją do widocznego miesto, aby pamiętać, że pijesz cały dzień.

Niektorí dokonca ustawić zegary na swoich telefonach lub zegarków co 1 lub 2 godziny, aby przypomnieć mi wziąć kilka wody dúškov.

  1. Nie mieszać modafinil z innymi stymulatorami lub alkoholem
    Modafinil jest silnym stymulantem i dlatego nie należy mieszać z innymi używkami, takimi jak kofeina lub Adderall.

W wielu przypadkach mieszanie tych związków powoduje nadmierną stymulację, niepokój, nerwowość i kołatanie serca. Może się nawet okazać, że zaczynają pracować na niekorzyść, co utrudnia badanie z powodu nadmiernej stymulacji i niepokoju.

Zalecane jest również, że nigdy nie mieszać alkoholu z Modafinil, ponieważ może to spowodować jeszcze więcej odwodnienia i uszkodzenia wątroby.

Krótki opis: Korzystanie Modafinil do badania
Modafinil może być niezwykle przydatne badania narkotyków. Główne zalety to zwiększenie koncentracji/stężenia i wydłużenie czasu trwania badania poprzez opóźnienie zmęczenia.

Nie jest rzadkością dla ludzi do badania 20 godzin bez przerwy podczas przyjmowania Modafinil.

Mimo, że sukces akademicki nie jest tak proste, tylko dlatego, że wziąć Modafinil przed każdym egzaminem, może to mieć znaczący wkład w proces optymalizacji. Musimy pamiętać, że sen, odpowiednie odżywianie, ćwiczenia, i samodyscyplina są również bardzo ważne — Modafinil jest tylko kolejnym narzędziem, które można dodać do swojego arsenału, aby w pełni wykorzystać swoje wysiłki studyjne.