modvigil1

Modafinil

Modafinil, który jest często sprzedawany pod znakami towarowymi Alertec, Provigil, Modalert, Modvigil, Vilafinil, jest syntetyczny lek czuwania, który został pierwotnie wykonany w leczeniu narkolepsji, i.e. kiedy ludzie nagle zasnąć, ale jego efekt okazuje się, nawet pod względem zmniejszenia zmęczenia, zwiększenie koniaku i zwiększenie czujności.

U.S. Food and Drug Administration (FDA, USFDA) zatwierdziła jego stosowanie w leczeniu narkolepsji (jak już wspomniałem), bezdech senny i zaburzenia snu w pracy. Nieoficjalnie, udowodniono, aby pomóc w leczeniu depresji, ADHD, choroby afektywnej dwubiegunowej, sezonowe zaburzenia depresyjne, Choroba Parkinsona i kilka innych chorób, które mają zmęczenie jako jeden z ich cech.

Dzisiaj, istnieje duża grupa ludzi, którzy są zainteresowani nootropics i aktywnie z nich korzystać. Ponieważ modafinil jest znany jako bardzo potężny i skuteczny nootropowe, w rzeczywistości być może najbardziej popularne, najbardziej skuteczne i najczęściej stosowane nootropowe na Ziemi, jeśli wykluczyć kofeiny, modafinil jest najbliższą rzeczą do super pigułki NZT w filmie Wszechmogącego (Nieograniczone). Noosufferers wydają się być bardzo skuteczne jako przedsiębiorcy. W zasadzie, wielu przedsiębiorców Doliny Krzemowej otwarcie przyznać się do korzystania Modafinil jako sposób na uzyskanie przewagi w bardzo konkurencyjnym świecie. Modafinil jest również szeroko stosowany przez sportowców ze względu na jego działanie stymulujące i dlatego, że jest łatwy do przejścia większości testów narkotykowych. Wynika to z faktu, że jego struktura molekularna bardzo różni się od struktury tradycyjnych używek, takich jak amfetamina, kokaina i inne. Modafinil jest najnowszym lekiem, aby zwiększyć wydajność.

Modafinil jest bardzo popularny wśród studentów, którzy studiują na egzaminy uniwersyteckie. Mówi się również, że Modafinil jest kluczowym elementem dla polityków i ich pozornie niekończące się poziomy energii. Plotka głosi, że prezydent USA Barack Obama i prezydent Donald Trump są modafinil użytkowników. Kto by to powiedział?

Zanim dojdę do szczegółów skutków Modafinil, jest coś bardzo ważnego, że ludzie rozumieją o tym, i faktycznie o wszystkich leków i nootropics.

Skutki praktycznie każdego leku zależą przede wszystkim od rodzaju leku, który jest stosowany, ale także od dawki, metody podawania (jak go używać), wcześniejszego stosowania leku lub leków cross-tolerancyjny, a masa ciała osoby, metabolizm, wrażliwość i ogólny skład genetyczny. Pamiętaj, że dwie różne osoby mogą używać tej samej ilości tego samego leku w ten sam sposób i odczuwać różne efekty, ponieważ są różnymi ludźmi.

Więc let’s kopać głębiej w wspólne subiektywne skutki Modafinil:

skutki fizyczne

Pozytywne

Wzrost energii w ciągu 10 – 12 godzin na dawkę 200 mg (modafinil) i 150 mg (armodafinilu)

Zwiększona ostrość i skupienie

Ulepszone możliwości pamięci

Jasność umysłu i myśli

Tłumienie apetytu. Na Modafinil, jest bardzo prawdopodobne, aby nie być tak głodny, jak zwykle. To sprawia, że jest doskonałym narzędziem do utraty wagi lub ogólnego unikania niektórych pokarmów, które należy unikać, zwłaszcza tych, które są bogate w cukier. Jednak apetyt nie powinien być tak tłumiony, jak gdyby był na amfetaminy lub kokainy.

Stymulacji. Ma prawie takie same efekty stymulujące jak inne tradycyjne używki, ale znacznie mniej intensywne lub niebezpieczne. Może sprawić, że będziesz chciał fizycznie ćwiczyć, chodzić, biegać lub żyć społecznie.

Negatywne

Odwodnienie. Modafinil nie powoduje bezpośrednio odwodnienie, ale dlatego, że zwiększa motywację i ostrość, można zanurzyć się w swoje działania tak bardzo, że po prostu zapomnieć o piciu wody, co może prowadzić do zmniejszenia nawodnienia. Dlatego podczas stosowania Modafinil, staraj się nie zapominać, aby pić więcej wody.

efekty poznawcze

Pozytywne

Koncentracja podtrzymuje. Twoja zdolność do skupienia się na zadania fizyczne i psychiczne zwiększa modafinil. Ile? To zależy od genetyki i dawkowania i tolerancji poziomów. Łatwiej jest uczyć się lub uprawiać sport i jesteś bardziej wydajny.

Zwiększone uznanie muzyki. Muzyka ma tendencję do dźwięku lepiej na Modafinil, ponieważ jest trzeźwy. Zwykle brzmi to trochę ostrzej i głośniej.

Ulepszenia pamięci. Twoja zdolność do zapamiętywania nowych wspomnień i zapamiętywania starych wzrośnie.

Wzmocnij motywację. Powinieneś być bardziej zmotywowany, aby zakończyć swoją pracę i zacząć angażować się w nowe działania.

Przyspieszenie myślenia. Twoja zdolność do myślenia powinna poprawić i powinieneś być w stanie myśleć szybciej.

Czujność. Jednym z głównych aspektów Modafinil. Powinieneś czuć się bardziej odświeżony i czujny i powinieneś czuć potrzebę pójścia spać. W związku z tym, najlepiej nie brać Modafinil przed pójściem spać, ale nawet jeśli nie, nie powinieneś mieć duży problem zasypianie, jeśli spróbujesz. Jego działanie czuwania z pewnością nie jest tak silne, jak na amfetaminy lub kokainy.

Neutralne

Niepokój lub jego tłumienie. Modafinil może albo tłumić lub zwiększyć swój niepokój. To zależy od dawki, którą przyjmujesz (niskie do umiarkowanego ma tendencję do tłumienia lęku, podczas gdy umiarkowana do wysokiej dawki ma tendencję do zwiększenia go) i indywidualne Neurochem. Więc można doświadczyć obu i Modafinil może mieć pozytywny lub negatywny wpływ na twój niepokój.

Zwiększyć lub stłumić emocjonalność. W zależności od indywidualnej neurochemii, Modafinil może albo intinuate i podkreślić pozytywne uczucia, który jest głównie lub twoje uczucia mogą nieznacznie osłabić. Oba te efekty różnią się intensywnością w zależności od przyjmowanej dawki.

Zniekształcenia czasowe. W zależności od użytkownika czas może wydawać się przyspieszony lub spowolniony. Ile? Zależy od dawki.