-images-stories-2018-2018-04-2018-04-04_addiction-study-drugs

KORZYŚCI Z NOOTROPICS

Badania

Większa koncentracja, zwiększona funkcja poznawcza, poprawa pamięci krótkotrwałej, i dłuższy okres, w którym można skoncentrować się w sposób ciągły.

Dla wszystkich tych, którzy muszą uczyć się do szkoły, do egzaminów. Badania naukowe potwierdziły, że Modafinil przyniósł znaczną poprawę skupienia, podejmowania decyzji i precyzji w działaniach edukacyjnych. Modafinil wzmacnia również pamięć krótkotrwałą i zwiększa zdolność do obsługi wielu zadań na raz. Umieść swój umysł już teraz!

Wydajność pracy

Czujność umysłowa dla tych, którzy muszą pracować długie godziny. Znaczny wzrost motywacji i zdolności do skupienia się na szczegółach.

Ciężka praca jest kluczowym filarem osiągnięcia sukcesu. A konkurencja w twojej branży jest zdecydowanie ogromna. Użyj Modafinil jako partnera, aby pomóc Ci rozpocząć karierę. Zapomnij o papierosach i kofeinie. Spróbuj nootropics i zobaczyć, jak twoje życie zawodowe zmienia się na lepsze, wszystko bez żadnych skutków ubocznych.

Zwiększona

Pojemność

Mózgu

Zmniejszają zmęczenie i frustrację, zwiększają koncentrację i pojemność mózgu.

NADAJE SIĘ DO NAUKI

Zwiększają szybkość uczenia się, zrozumienia i zapamiętywania nowych informacji znacznie szybciej i łatwiej niż kiedykolwiek wcześniej. Znacznie poprawiają one zarówno pamięci krótkotrwałej, jak i długoterminowej.

LEPSZA WYDAJNOŚĆ PRACY

Dzięki zwiększonej zdolności koncentracji i przejrzystości, jesteś gotowy na każdą rolę. Niezależnie od tego, czy pracujesz jako menedżer zmian, czy pracownik zmiany, czy jesteś po prostu osobą, która potrzebuje kopa w pracy, wiedz, że możesz liczyć na nootropics.

JAK TO DZIAŁA?

poprawić przepływ krwi w mózgu, zwiększając ilość tlenu i ATP dostępne dla neuronów,
suplementacja acetylocholiny, jeden z najważniejszych neuroprzekaźników, który wpływa na stężenie, planowanie lub nawet nerwobólowania mięśni,
poprawa połączenia między różnymi częściami mózgu (pamięć, mowa, zdolności motoryczne, itp.) i między jego półkulami.
Co to są nootropics i jak działają

Jeśli obserwujesz rozwój suplementów diety nieco bliżej, prawdopodobnie słyszałeś coś o nootropics. Jeśli nie, wiedz, że są to substancje, które mają potencjał, aby poprawić swoje wyniki w pracy, na siłowni lub podczas nauki.

Oznaczenie grupy tych substancji składa się z dwóch słów, które pochodzą ze starożytnego języka greckiego – “noos” oznacza umysł lub myśl, a “tropos” oznacza obracanie. Więc jeśli połączymy to razem, otrzymamy coś w rodzaju odwracania pomysłów, co jest trochę mylące, więc wyobraźmy sobie ich efekt i bardziej funkcjonuje 🙂

“Inteligentne leki”

Nootropics są substancjami czynnymi (znany również jako “inteligentne leki” lub inteligentne leki), które naturalnie uczestniczą w procesach metabolicznych mózgu, pozwalając mózgu do kontrolowania różnych funkcji psychicznych i fizycznych. Obejmuje substancje, które promują pamięć i właściwości poznawcze i które nie mają toksycznego wpływu

Znamy kilka kategorii nootropics, które różnią się między mechanizmem działania. Ich główne skutki można podsumować w następujących trzech punktach:

poprawić przepływ krwi w mózgu, zwiększając ilość tlenu i ATP dostępne dla neuronów,
suplementacja acetylocholiny, jeden z najważniejszych neuroprzekaźników, który wpływa na stężenie, planowanie lub nawet nerwobólowania mięśni,
poprawa połączenia między różnymi częściami mózgu (pamięć, mowa, zdolności motoryczne, itp.) i między jego półkulami.
Ponieważ nootropics charakteryzują się pozytywny wpływ na funkcje poznawcze, to jest dość często przyzwyczajony do znalezienia uczniów, którzy starają się promować pamięć w szczególności i poprawić wyniki szkoły, na przykład, podczas trudnych okresów egzaminacyjnych.

Jednak ta grupa substancji może zapewnić szereg innych korzyści, które nie mają nic wspólnego z uczeniem się, ponieważ nasz mózg wpływa na różnorodne funkcje organizmu. Nootropics zatem mają potencjał, aby zmniejszyć poziom kortyzolu, poprawić sen i zmniejszyć stres, ustabilizować emocje i nastroje, poprawić regenerację, poprawić wydajność pracy i tak dalej.

A CO Z RESZTĄ?

Wstaję bardzo wcześnie i muszę być jasny i szybki. Nie mam czasu czekać, aż mój mózg wpadnie w pełną moc. Teraz, z moim Artvigilom, nie muszę w ogóle czekać!

Moja matka zaczęła cierpieć na problemy psychiczne i pamięci. Więc postanowiłem kupić Modvigil dla niej. Teraz pamięta lepiej niż ja!

Tags: No tags